Kontakta oss

Engagemang, kvalitet, nöjd kund

Välkommen till BST AB. Nedan finner du våra filialer.

göteborg linköping örebro stockholm uppsala växjö skåne

Nettan Lindqvist
nettan.lindqvist@bstab.com
Administratör/Växel
08-50005223

Postadress: Stallarholmsvägen 40, 124 59 Bandhagen
Telefon Stockholm: 08-50005223

Nettan Lindqvist
nettan.lindqvist@bstab.com
Administratör/Växel

Peter Buhler
peter.buhler@bstab.com
VD/Behörig Ingenjör

Johan Sjögren
johan.sjogren@bstab.com
Kalkyl- Installation- Projektledning

Martin Svensson
martin.svensson@bstab.com
Kalkyl- Installation- Projektledning

Ulf Gustavsson
ulf.gustavsson@bstab.com
Projektledare större projekt

Rasmus Flink
rasmus.flink@bstab.com
Projektledare större projekt

Magnus Sandström
magnus.sandstrom@bstab.com
Servicechef

Jonas Isenberg
jonas.isenberg@bstab.com
Projektledare Service

Andreas Hölke
andreas.holke@bstab.com
Projektledare Större projekt

Postadress: Stallarholmsvägen 40, 124 59 Bandhagen
Telefon Stockholm: 08-50005223

Nettan Lindqvist
nettan.lindqvist@bstab.com
Administratör/Växel

Emil Lindberg
emil.lindberg@bstab.com
Projektledare

Niklas Apell
niklas.apell@bstab.com
Arbetsledare

Postadress: Libro ringväg 15, 752 28 Uppsala
Telefon Uppsala: 018-230200

Nettan Lindqvist
nettan.lindqvist@bstab.com
Administratör/Växel

Magnus Sandström
magnus.sandstrom@bstab.com
Servicechef


Telefon Örebro: 019-106500

Nettan Lindqvist
nettan.lindqvist@bstab.com
Administratör/Växel

Telefon Linköping: 013 3441500

Nettan Lindqvist
nettan.lindqvist@bstab.com
Administratör/Växel

Anders Amström
anders.amstrom@bstab.com
VD och ansvarig för installation

Erik Svensson
erik.svensson@bstab.com
Ansvarig för service

Postadress: BST Södra AB, Kåbäcksvägen 1, 433 38 Partille
Telefon Göteborg: 031 96 87 00

Nettan Lindqvist
nettan.lindqvist@bstab.com
Administratör/Växel

Martina Haraldsson
martina.haraldsson@bstab.com
Projekteringsansvarig/BIV

Telefon Växjö: 0470 57 16 00

Nettan Lindqvist
nettan.lindqvist@bstab.com
Administrator / Switchboard

Telefon Malmö: 040 40 05 77